یکشنبه , ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
خانه / مطالب مفید / فراخوان دعوت به همکاری

فراخوان دعوت به همکاری

فراخوان دعوت به همکاری سمت خدا

رایانه ها و فضای مجازی و سایبری که الان در اختیار شماست ، اگر بتوانید اینها را یاد بگیرید، می توانید یک کلمه حرف درست خودتان را به هزاران مستمعی که شما آنها را نمیشناسید ، برسانید. این فرصت فوق العاده ای است ، مبادا این فرصت ضایع شود . اگر ضایع شد ،خداوند متعال از من و شما در روز قیامت سوال خواهد کرد.

 امام خامنه ای ۱۳۹۱/۰۷/۲۱

وبگاه سمت خدا در چند سالی که فعالیت خود را شروع کرده است با تمام فراز و نشیب هایی که وجود داشته، یک بستر و زمینه مناسبی جهت نشر معارف اسلامی و معرفی بزرگان بوجود آورده و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است.
در همین راستا پایگاه فرهنگی مذهبی سمت خدا در نظر دارد برای توسعه و تقویت فعالیت های مذهبی خود و جهت گسترش مطالب و استغناء محتوایی خود از علاقه مندان در زمینه های زیر دعوت به همکاری کند:

  1. مطالب و مقالات مناسبتی
  2. مطالب و مقالات با موضوعیت محوری حضرت علامه حسن زاده آملی و استاد صمدی آملی (مطالب از کتب و رساله های بزرگواران)
  3. مطالب و مقالات از دیگر علما و بزرگان
  4. گرافیک و طراحی پوستر از علما و نوشته های گرافیکی قرآنی و حدیثی
  5. آماده سازی کلیپ های صوتی و تصویری

خواهشمند است دوستانی که علاقه مند به فعالیت در زمینه های فوق و یا دیگر زمینه های مذهبی هستند مشخصات فردی و زمینه فعالیت خود را از طریق ایمیل info@samtekhoda.ir و یا از قسمت تماس با ما به ما ارسال نمایند.
لازم به ذکر می باشد که کیفیت مطالب از کمیت و تعداد آن مهمتر بوده و سیاست سایت به سمت مطالب کاربردی و به روز می باشد و ارسال مطالب نیاز به تخصص خاصی ندارد و آشنایی مقدماتی با کامپیوتر کفایت می کند.

التماس دعا

کانال تلگرام سمت خدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *